Екскурсія до Варшави та Кракова

Організація поїздки до Варшави та Кракова

Шановні колеги, члени профспілкової організації!

З нагоди святкування шістдесятої річниці з дня заснування Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, профспілковий комітет організовує туристично-пізнавальну екскурсію до Варшави та Кракова, яка відбудеться 25 жовтня 2019 року.

«Він зупинив Сонце, зрушив Землю», – так кажуть про відомого польського вченого Миколая Коперника, в честь якого названо один із найсучасніших наукових музеїв світу – Центр науки «Коперник» у Варшаві, Місце, де можна не лише познайомитися з експозицією, а й власноруч провести декілька експериментів. Це гарна можливість зрозуміти для себе, як влаштовані ті, чи інші природні явища.

Ягеллонський університет у Кракові – один з найстаріших університетів у Європі. Заснований 12 травня 1364 року польським королем Казимиром Великим, але золотий вік цього навчального закладу доводиться на період правління короля Ягелло, чиє ім’я він тепер носить.

А також, по приїзду, плануються оглядові екскурсії по місту, факультативно можна відвідати Вавельський замок , підземний музей у Кракові, Королівський палац та «Польський Версаль» у Варшаві – все це, ми плануємо відвідати у три дні, без нічних переїздів і двома ночами у готелі з сніданками

Вартість поїздки  (у яку входить проїзд автобусом євро класу, супровід керівником групи, проживання у готелі з сніданками, факультативні екскурсії на вибір та оглядові екскурсії по місту) становить три тисячі гривень, часткову компенсацію оплатить первинна профспілкова організація.

Запис триватиме до 30 вересня 2019 року. Місця обмеженні!

За детальною інформацією та записом, звертатися до Мостової Тетяни Петрівни, К-2, каб. 53, тел.(097)720-51-68.