“STOP трудовосу рабству”:  акція протесту Профспілок

“STOP трудовосу рабству”:  акція протесту Профспілок

У Кабінеті Міністрів України без будь-яких консультацій із представниками профспілок підготували проект Закону «Про працю» за №2708,  який передали на розгляд Верховної Ради. Якщо його ухвалять, постраждають насамперед ті, хто чесно і легально працює, українці втратять усі соціальні гарантії, а роботодавець отримає безмежні можливості для звільнення працівника. 
У Федерації профспілок України рішуче виступили проти цього проекту і обмеження прав найманих працівників. Активістів підтримали у міжнародних профспілкових центрах, а також у понад 40-ка національних профспілкових об’єднаннях і організаціях.

“STOP трудовосу рабству” – під таким гаслом пройшли акції протесту Профспілок 30 січня 2020 року по всій Україні, у тому числі і в Тернополі. Хвиля Гніву вивела на вулицю десятки тисяч людей і продемонструвала рішучість і відповідальність за майбутнє країни. Тож наступний тиждень буде екзаменом для влади – якщо законопроекти №2681 та №2708 будуть внесені у ВР, то країну накриє безстроковий страйк з перекриттям автошляхів, залізничних переїздів, протестом шахтарів та голодуванням під стінами ВР та КМУ.

Вимога буде одна – відставка прем’єр-міністра, міністра економіки та заміна голови комітету соцполітики. Таким людям немає місця ні у владі, ні в НАШІЙ країні!