розширене засідання Ради вищої школи ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

7 листопада у Києві відбулося розширене засідання Ради вищої школи ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. Участь у ньому взяли голови профкомів провідних закладів освіти з усієї України. Тернопіль на розширеному засіданні представляли Голова Тернопільської обласної організації профспілки – Людмила Іванівна Мокей та голова нашої профспілкової організації – Гарматюк Оксана Олегівна.

На порядок денний було винесено актуальні питання діяльності вищої школи, для обговорення запропоновано проект закону України « Про державний бюджет України на 2019 рік», проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження формули розподілу обсягу видатків загального фонду державного бюджету між закладами вищої освіти на підготовку кадрів на умовах державного замовлення та забезпечення діяльності їх баз практики». А також обговорювалися питання, які були висунуті унаслідок всеукраїнської акції протесту профспілок до Кабінету міністрів Укрііни, з заступником Міністра освіти і науки України – Володимиром Ковтунцем.
Детальніше про роботу на розширеному засіданні Ради вищої школи ЦК Профспілки можна знайти за посиланням:

У Києві розпочало свою роботу розширене засідання Ради вищої школи Центрального комітету Профспілки працівників освіти і…

Опубліковано Профспілка працівників освіти і науки України Середа, 7 листопад 2018 р.