Перелік оздоровчих закладів 2019

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Повідомляємо Вам, що на виконання програми «Спілчани. Здоров’я  та дозвілля», схваленої радою Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України (№Р-03-5,14.04.2016р.), продовжується організація санаторно-курортного лікування, відпочинку та оздоровлення членів профспілки та їхніх дітей протягом літніх відпусток 2019 року.

Послуги із санаторно-курортного лікування, як і у попередніх роках, надалі здійснюватимуться у таких закладах:

  • санаторій «Медобори» ( Тернопільська обл.)

Лікують захворювання опорно-рухового апарату, периферичної та центральної системи, хвороби кісток, м’язів, сухожиль; захворювання кишково-шлункового тракту, печінки; хвороби серцево-судинної системи; гінекологічні захворювання запального характеру; захворювання шкіри; хвороби ендокринної системи.

Вартість путівки 800 грн. за 1 ліжко/день. Тривалість оздоровлення – 12 днів.

Конкретні дати заїздів формуватимуться обласною організацією за домовленістю із санаторним закладом відповідно до бажання членів профспілки.

  • санаторій «Барвінок» (Тернопільська обл.)

Спеціалізований офтальмологічний санаторій, кваліфіковані фахівці якого нададуть допомогу хворим на очні захворювання (порушення зору, катаракта, косоокість, далекозорість, астагматизм, глаукома, дистрофія рогівки, послаблення акомодації, кон’юктивіт). В санаторії лікуються діти з трьохрічного віку та дорослі. Вартість лікування диференційована (залежно від виду путівки: для дорослого, дорослого з дитиною або двома/трьома дітьми; дорослий, який супроводжує дитину, з лікуванням чи без тощо). Можлива тривалість лікування на 10-14 днів. Період лікування визначатиметься за домовленістю, остаточну вартість буде повідомлено додатково.

  • санаторій «Авангард» (м. Немирів Вінницької обл.)

Багатопрофільний лікувально-оздоровчий заклад має власне родовище мінеральної радонової води з цілющими властивостями та м’якою дією на організм людини. Показання для направлення в санаторій «Авангард»: хвороби кістково-м’язової системи, нервової системи, систем кровообігу, дихання, травлення, органів зору; хвороби ендокринної системи, захворювання репродуктивної системи.

Придбати путівку можливо на будь-який термін перебування.

Орієнтовна вартість путівки 630 грн за 1 ліжко/день.

  • санаторій «Черемош» (м. Моршин Львівської обл.)

Покази для лікування: хвороби печінки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, шлунку та кишківника; хвороби обміну речовин (цукровий діабет, сечокислі діатези, ожиріння та інші).

Вартість путівки у санаторій у двомісний номер –складає 646 грн. за ліжко-день. Мінімальна тривалість лікування 10 днів.

  • санаторій «Південний Буг» (м. Хмільник Вінницької обл.).

Вартість лікування, харчування та проживання у двомісному однокімнатному напівлюксі становить 790 гривень за день.

  • санаторій «Карпати» (с. Карпати Закарпатської області).

Лікують захворювання серцево-судинної, нервової, дихальної систем, органів руху та опори, шлунково-кишкового тракту. Вартість путівки на 12 днів 8568 грн.

Враховуючи індивідуальну потребу працівників освіти – членів профспілки, можлива організація санаторно-курортного лікування в інших спеціалізованих закладах оздоровлення (за попередньою домовленістю).

Звертаємо Вашу увагу на те, що санаторій «Карпати» у літній період значно переповнені, тому місце для лікування необхідно бронювати заздалегідь.

Направлення членів профспілки на санаторно-курортне лікування здійснюється відповідно до Положення про умови здійснення санаторно-курортного лікування, відпочинку членів профспілки та їхніх дітей, затвердженого постановою президії П—07-02 від 26.05.2016 року(додається).

Пропозиції щодо літнього оздоровлення дітей будуть запропоновані додатково.

 

Додаток на 5 аркушах.

 

Голова обласної організації

профспілки працівників освіти                                                         Л.І.Мокей